ANUNT privind inchirierea prin licitatie publica deschisa a trei suprafete de teren situate in incinta Pietei Agroalimentare Rasnov

Nr.1852/04.02.2013

Orasul Rasnov organizeaza in data de  28.02.2013, ora 12.00, la sediul Primariei din  Piata Unirii, nr.12, jud. Brasov, licitatie publica deschisa cu strigare, privind inchirierea pe o perioada de 1 (un) an,  a trei suprafete de teren : lotul nr.4 (25 mp), lotul nr. 6 (25 mp) si lotul nr. 11 (18 mp) situate in incinta Pietei Agroalimentare din orasul Rasnov, str. Republicii, in vederea amplasarii de module comerciale. Persoanele interesate pot achizitiona documentatia de la sediul institutiei. Inscrierea la licitatie se face pana in data de 28.02.2013, ora 10.00 la registratura primariei. Relatii la telefon 0268230002, int.226.

Primar,
Ec. Adrian Ioan Vestea

Ultima actualizare ( Miercuri, 06 Februarie 2013 21:41 )

2018-12-19