Anunt licitatie inchiriere spatii comerciale situate in incinta Cetatii Rasnov

Orasul Rasnov organizeaza in data de  27.09.2012, ora 12.00, la sediul Primariei din  Piata Unirii, nr.12, jud. Brasov, licitatie publica deschisa cu strigare, privind inchirierea pe o perioada de un an,  a 11 spatii situate in incinta Cetatii Rasnov, cu suprafete cuprinse intre 9 si 20 mp, avand ca destinatie expozitie cu vanzare si diferite ateliere mestesugaresti de produse specific traditionale din zona  Rasnov. Persoanele interesate pot achizitiona documentatia de la sediul institutiei. Inscrierea la licitatie se face pana in data de 27.09.2012, ora 10.00 la registratura primariei. Relatii la telefon 0268230002.

Ultima actualizare ( Vineri, 21 Septembrie 2012 21:43 )

Curs valutar indisponibil

Portal Primăria Râşnov © 2010 - 2019