ANUNŢ - PUG

Oraş Râşnov, cu sediul din localitatea Râşnov, str. Piaţa Unirii nr.12, judeţul Braşov, anunţă publicul interesat asupra deciziei etapei de încadrare pentru PUG „Actualizare Plan Urbanistic General al oraşului Râşnov”, de “adoptare cu aviz de mediu”. Comentarii şi sugestii publicului asupra deciziei de încadrare se primesc în scris la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Braşov, str. Politehnicii, nr. 3, în termen de 10 zile de la data anunţului.

PRIMAR,
Adrian Ioan Veştea

SECRETAR,
Stelian Dogariu